Green Data 2:2 KG LEGAL

Sezon: Wiosna 2018
Data spotkania: 18.06.2018, poniedziałek 22:20
Wynik: 2:2
Wynik do przerwy: 1:1
Green Data przegrywa potyczkę o lidera

Niestety, Niszczyciele z Green Data nie objęli fotela lidera po meczu z teamem KG LEGAL. Paradoksalnie największymi zainteresowanymi, którzy przez cały czas oglądali spotkanie z narożnika sektora byli gracze HRK S.A. - trudno im się dziwić, od rezultatu tego meczu zależała ich najwyższa lokata w tabeli ELIT VI Ligi.

Bardzo zmotywowanie do gry Niszczyciele zaczęli w swoim stylu od napierania na bramkę: z przodu cały czas kręcił się wysoki Kuba Wolski i Bartek Sitkiewicz, który rozpraszał defensorów nie tylko bujną fryzurą, ale również niebywałą zwinnością. To najlepiej zgrana para w drużynie Czarnych, która dała popis swoich możliwości już w 8 minucie gry, kiedy to Kuba popisał się świetnym zagraniem w tempo do Bartka, który z krótkiej odległości wykończył bramkarza Prawników. Niestety, radość ze snu o fotelu lidera trwała krótko, bo już 2 minuty później uderzeniem z rzutu wolnego wynik wyrównał Bartosz Bałagulski.

Pierwsza połowa zakończyła się korzystnym dla obserwujących spotkanie pomarańczowych rekruterów, jednak chwilę po rozpoczęciu ostatniej części spotkania na prowadzenie wyszli Prawnicy za sprawą Kamila Dąbrowskiego. Niespełna 60 sekund później Niszczyciele wywalczyli rzut wolny, do którego podszedł Kuba Wolski. Wszyscy spodziewali się mocnego uderzenia na bramkę, jednak Kuba postawił na rozegranie piłki do Michała Śliwińskiego, a ten wykorzystał dezorientację przeciwników i zapakował piłkę do bramki. Od tej chwili na boisku zrobiło się bardzo nerwowo: zawodnicy obydwu drużyn zaczęli zbyt ostro grać, gra obfitowała w dużą ilość przewinień i niewybrednych komentarzy pod adresem sędziego. Na 7 minut przed końcem gry w rewelacyjnej sytuacji do wyprowadzenia swojej drużyny był Kuba Wolski, który podszedł do rzutu karnego. Niestety, tylko saper się nie myli - Kuba trafił tylko w słupek, na pocieszenie możemy dodać tylko tyle, że John Terry byłby z niego dumny!

Plusy:
-Bardzo wyrównany mecz: obydwa teamy nie odpuszczały, błyskawicznie odpowiadały na straconą bramkę.
-Wykorzystanie rzutów wolnych: dwie bramki zdobyte w dość widowiskowy sposób z wykorzystaniem stałego fragmentu gry.

Minusy:
-Nerwowa końcówka: ostatnie minuty obfitowały w nadmierne, wymuszone sytuacją na boisku interwencje sędziego.

Zawodnik meczu: Jakub Wolski [GREEN DATA]
Pomyłka przy karnym może zdarzyć się każdemu, jednak trzeba mu oddać, że do spółki z Grzegorzem Pudło i Bartkiem Sitkiewiczem tworzył bardzo mocny układ ofensywny.Zawodnicy:


Green Data
Imię i nazwisko    Gole  Asysty  Faule  Obrony   
Bartek Sitkiewicz   1 
Grzegorz Pudło  
Jakub Wolski   2 
Kuba Zielewicz   12 
Mateusz Mielnik  
Michał Śliwiński   1 
Piotr Panas  
Piotr Rybarczyk  
RAZEM:   2 2 0 12
KG LEGAL
Imię i nazwisko    Gole  Asysty  Faule  Obrony   
Bartosz Bałagulski   1  1 
Daniel Matuszewski  
Kamil Dąbrowski   1 
Konrad Krawczyk  
Marcin Zawistowski  
Mateusz Kołtunowicz   1 
Michał Jagodziński  
Michał Sowiński  
Tomasz Rdzeniak  
RAZEM:   2 1 4 0