HRK S.A. 7:3 MOBICA

Sezon: Wiosna 2018
Data spotkania: 22.05.2018, wtorek 20:05
Wynik: 7:3
Wynik do przerwy: 3:1
Wciąż niepokonani!

Drugi dzień tygodnia i jednocześnie pierwszy dzień zmagań o punkty. W ELIT VI Lidze walkę o punkty w tym tygodniu zainicjowały HRK S.A. i MOBICA.

Programiści zagrali naprawdę dobrą pierwszą połowę, jednak w drugiej było już nieco gorzej. Wróćmy jednak do pozytywów. Do takich na pewno można zaliczyć dwójkę w ataku, a więc Łukasza Zawadę i Sylwestra Prusa (nie mylić z Bolesławem). Ten pierwszy trafił w słupek, po czym nie pozostawił cienia szansy bramkarzowi przy dwóch innych sytuacjach. Sylwester przy obu z nich doskonale dogrywał piłkę. Swoją sytuację także wykorzystał Filip Bekier, a Marek Martyniak bardzo dobrze uderzył z rzutu wolnego (niestety blokowany). Na Pomarańczowych to nie wystarczyło i MOBICA dalej pozostaje z trzema punktami na koncie.

Headhuterzy kontynuują swoją doskonałą serię i jeszcze w tym sezonie nie przegrali! Świetnie zorganizowana defensywa na pewno w tym pomaga, bowiem aż pięciu zawodników wpisało się na listę strzelców. Zacznijmy więc od minusów drużyny „Jaskrawych” w tym meczu. Strasznie długo się rozkręcali, ale potem już wszystko poszło niczym w lawinie. Igor Pekałowski strzelanie rozpoczął (jeden gol i na niemal sam koniec asysta), Kamil Komorowski był nie do zatrzymania dla rywali i zanotował kilka pięknych asyst (i dwa gole), a dzieła zniszczenia dopełnił Aleksander Grabowski, notując trzy asysty i jednego gola. Tym samym HRK S.A. dokładają kolejne trzy oczka do swojego konta i cały czas pozostają w rywalizacji o mistrzostwo! 

 

Plusy:
- Łukasz Zawada i Sylwester Prus. Duet, który zadecydował o ofensywie swojego zespołu
- Aleksander Grabowski. Zwłaszcza w drugiej połowie pokazał sporo po atakowanej stronie
- Zrównoważona ofensywa. HRK S.A. potrafili doskonale rozrzucić ciężar w ataku 

 

Minusy:
- Chaos w obronie. MOBICA musi popracować nad defensywą

 

Zawodnik meczu: Kamil Komorowski [HRK S.A.]
Przerastał rywali opanowaniem i umiejętnościami technicznymi. Doskonale dogrywał do swoich kolegów i sam także wykańczał.Zawodnicy:


HRK S.A.
Imię i nazwisko    Gole  Asysty  Faule  Obrony   
Aleksander Grabowski   1  3 
Aleksy Dziadosz  
Grzesiek Grabowski  
Igor Pekałowski   1  1 
Kamil Komorowski   2  3  1 
Maciek Zaborowski   1 
Marcin Bernat  
Marcin Łachmański   2 
Marcin Wrzodak  
Szymon Skorupka   10 
RAZEM:   7 7 1 10
MOBICA
Imię i nazwisko    Gole  Asysty  Faule  Obrony   
Andrii Kobza  
Bartek Kozłowiec  
Filip Bekier   1 
Łukasz Zawada   2 
Marcin Tomczyk   16 
Marek Martyniak  
Piotr Latosek  
Sylwester Prus   2 
Szymon Zwolanowski  
RAZEM:   3 2 0 16