MENARD 4:6 MOBICA

Sezon: Wiosna 2018
Data spotkania: 25.06.2018, poniedziałek 22:20
Wynik: 4:6
Wynik do przerwy: 0:5
Spóźniona pogoń

Stawką starcia reprezentacji MENARD z ekipą MOBICA było to, kto znajdzie się wyżej w ligowej tabeli na koniec sezonu. Od pierwszych minut lepiej prezentowali się ci drudzy. Szybko dopięli swego, bo już w 5. minucie rezultat otworzył Piotr Gilert. W następnych fragmentach wyjątkowego pecha mieli Czerwoni. Najpierw pomylił się Jakub Bielicki, a po kilku minutach Przemysław Wyrzykowski, którzy sprezentowali rywalom dwa gole. Uskrzydleni takim obrotem spraw Biali przed przerwą dołożyli trafienia Michała Paszty i Joseba Otskheli. Do tego wszystkiego kapitalnie między słupkami bramki prowadzących prezentował się Filip Bekier. Z kolei w polu MOBICA tuż po wznowieniu gry dołożyła szóstą bramkę. Autorem jej był Piotr Gilert.

Wydawało się, że przy stanie 0:6 mecz jest rozstrzygnięty, jednak cic bardziej mylnego. MENARD złapał drugi oddech i zaczął gonić rezultat. W 26. minucie dwa gole strzelił Patryk Niezgódka. Czerwoni prezentowali zupełnie inną grę, ale piłka jak zła nie chciała wpadać do siatki. Dopiero w samej końcówce Filip Bekier raz jeszcze w krótkim czasie musiał dwa razy wyciągać futbolówkę z własnej bramki. Czynił to po uderzeniach Przemysława Wyrzykowskiego i Pawła Szypulskiego.

Plusy:
- pragmatyczna gra ekipy MOBICA
- waleczna gra do końca składu MENARD
- bardzo dobre zawody w wykonaniu Patryka Niezgódki i Piotra Gilerta

Minusy:
- zbyt późne wejście w spotkanie Czerwonych

Zawodnik meczu: Filip Bekier [MOBICA]
Nie ma żadnych wątpliwości, że gracz ten wybronił swojej ekipie mecz. Między słupkami dwoił się i troił. Zaliczył aż 17 udanych interwencji, w tym kilka naprawdę fenomenalnych. Brawo Filip!

 Zawodnicy:


MENARD
Imię i nazwisko    Gole  Asysty  Faule  Obrony  Samobóje   
Jacek Klepaczka    
Jakub Bielicki   14  1 
Marcin Biliniak    
Norbert Kurek   1   
Patryk Niezgódka   2  1   
Paweł Ruszczyk    
Paweł Szypulski   1  1  1   
Piotr Ziółkowski   1   
Przemysław Wyrzykowski   1  1 
RAZEM:   4 2 3 14 2
MOBICA
Imię i nazwisko    Gole  Asysty  Faule  Obrony   
Andrii Kobza  
Filip Bekier   21 
Joseb Otskheli   1  1 
Michał Paszta   1 
Piotr Gilert   2 
Szymon Zwolanowski   1 
Wojciech Juszczak  
RAZEM:   4 2 0 21