Data spotkania: 25.06.2018, poniedziałek 20:50
Wynik: 4:5
Wynik do przerwy: 1:2
Minimalne zwycięstwo CHEIL

Dla ETV Ulubionej spotkanie z CHEIL było ostatnim w obecnym sezonie. To właśnie Medialni po spokojnym początku meczu rozpoczęli je lepiej. W 12. minucie po szczęśliwym odbiciu się piłki na prowadzenie wyprowadził ich Piotr Niciporuk. Najbardziej z takiego obrotu spraw ucieszył się chyba Tomasz Obrępalski, gdyż rozkojarzony po chwili popełnił błąd, który sprytnie wykorzystał Arek Twardowski i mieliśmy remis. Od tego momentu CHEIL zaczął przejmować inicjatywę. Udokumentowaniem tego była bramka „do szatni” Damiana Kujawy.

Kilka minut po wznowieniu gry Arek Twardowski dołożył swojego drugiego gola. Jednak Ulubiona ani myślała się poddawać. Błyskawicznie trafienie kontaktowe odnotował Piotr Niciporuk. Ten sam zawodnik po pięknej wrzutce z autu Damiana Borowca nie tylko skompletował hat-tricka, lecz także doprowadził do remisu 3:3. W 35. minucie z dwójkową akcją wyszli Piotr Sieluk i Damian Kujawa. Przeprowadzili ją podręcznikowo i ten drugi po raz kolejny dał przodownictwo w pojedynku swojej ekipie. Niebawem Piotr Sieluk również pokonał Emila Kopańskiego. Ostatniego gola w meczu strzelił Maks Kardas.

Zawodnik meczu: Piotr Niciporuk [ETV Ulubiona]
Zdecydowanie pokazał w tym spotkaniu umiejętności snajperskie. Umiał się znaleźć pod bramką przeciwnika we właściwym miejscu i czasie. Hat-trick wspaniale podsumował jego występ. Brawo!