MENARD 2:4 HRK S.A.

Sezon: Wiosna 2018
Data spotkania: 28.05.2018, poniedziałek 21:35
Wynik: 2:4
Wynik do przerwy: 1:1
Seria trwa!

Starcie z serii „liderzy kontra zespół goniący”, a więc HRK S.A. podejmowali MENARD. Jednak futbol bywa przewrotny i dość długo byliśmy świadkami sensacyjnego rezultatu.

MENARD chociaż meczu nie wygrał, to na pewno wśród ekipy ELIT Ligi zdobył nowych sympatyków. Obserwując to spotkanie chyba nikt nie ośmieliłby się powiedzieć, że ten zespół okupuje ostatnią pozycję w lidze. A na dodatek jeszcze nie zdobyli punktów! Grali bowiem bardzo odważnie i skutecznie, nie bali się pojedynków indywidualnych i dość dobrze potrafili rozegrać przez tył. Najpierw udało im się wyrównać za sprawą Patryka Niezgódki (doskonałe podanie z linii defensywy od Norberta Kurka), a tuż po zmianie stron Paweł Ruszczyk indywidualnie nie pozostawił szans rywalom. Do tego po chwili Jacek Klepaczka trafił w słupek i punkty były na wyciągnięcie ręki. Niestety tym razem się nie udało, ale za tydzień na pewno MENARD coś namiesza, w takim gazie to pewne!

Dalej niepokonani. HRK S.A. mieli przez moment nawet topór tuż nad karkiem, ale najlepszych poznaje się właśnie przez to jak grają pod presją. Presją, którą sami na siebie sprowadzili. Aż trzy razy trafili w słupek! Kamil Komorowski sam w „amelinium” przymierzył dwa razy, by dokładnie tyle samo goli trafić w końcówce i zapewnić drużynie trzy punkty. Do tego Marcin Łachmański genialnie przymierzył prawą nogą, a Aleksander Grabowski wrócił na pozycję lidera asystentów za sprawą kolejnych dwóch otwierających podań. Żarówiasto-pomarańczowi się nie poddają i wciąż nie zaznali smaku porażki w tym sezonie!

Plusy:
- Aleksander Grabowski - Pan rozgrywający
- Norbert Kurek. Bardzo skutecznie w obronie i do tego cudowna asysta
- Marcin Łachmański.  W najważniejszym momencie to on najpierw wyrównał, a potem asystował przy bramce dającej prowadzenie

Minusy:
- Celowniki HRK S.A. - ilość słupków była aż zbyt duża

Zawodnik meczu: Kamil Komorowski [HRK S.A.]
Dwa słupki, dwa gole i niezliczona ilość rajdów. Kamil nawet na sekundę nie dał odpocząć rywalom.

 Zawodnicy:


HRK S.A.
Imię i nazwisko    Gole  Asysty  Faule  Obrony   
Aleksander Grabowski   1  2 
Aleksy Dziadosz  
Grzesiek Grabowski   2 
Igor Pekałowski  
Kamil Komorowski   2  1  1 
Marcin Bernat  
Marcin Iwaniec  
Marcin Łachmański   1  1 
Szymon Skorupka   10 
RAZEM:   4 4 3 10
MENARD
Imię i nazwisko    Gole  Asysty  Faule  Obrony   
Jacek Klepaczka  
Jakub Bielicki   24 
Marcin Biliniak  
Norbert Kurek   1 
Patryk Niezgódka   1 
Paweł Ruszczyk   1 
Paweł Szypulski  
Piotr Ziółkowski  
RAZEM:   2 1 3 24