Data spotkania: 28.06.2018, czwartek 21:35
Wynik: 2:4
Wynik do przerwy: 2:3
Wyśmienity mecz!

Starcie na południu tabeli, ale ważne dla układu. Bowiem MENARD w przypadku wygranej miał szansę wyprzedzić Aasa Polska.

Granatowi rozpoczęli to spotkanie wyśmienicie. Już w 1. minucie wyszli na prowadzeni dzięki Krzyśkowi Łasakowi, a cztery minuty później Adrian Kakietek tak doskonale wyrzucił piłkę, że było już 2:0. I potem właśnie bramkarz Granatowych z napastnikiem powtórzyli tą akcję jeszcze kilka razy. Niestety, ale więcej bramek zdobyć się nie udało, a rywale zdominowali środek pola i ostatecznie Aasa Polska kończą sezon Wiosna 2018 na 11 miejscu.

MENARD najlepsze zostawił na koniec! Zagrali bardzo szybko, potrafili świetnie rozklepać rywali w środku pola i błyskawicznie podnieśli się po dwóch golach rywali. Patryk NIezgódka wyśmienicie dogrywał piłki, a Paweł Ruszczyk wpisał się na listę strzelców aż 4 razy! Szczególnej urody była ta trzecia, gdy z pierwszej piłki trafił w samo okienko. Ostatecznie w drugiej połowie kontrolowali przebieg gry i kończą sezon na 10 lokacie.