SOLLERS CONSULTING 7:1 KG LEGAL

Sezon: Wiosna 2018
Data spotkania: 14.05.2018, poniedziałek 20:50
Wynik: 7:1
Wynik do przerwy: 1:1
Cięgle niepokonani!

Zmagania na stadionie treningowym Polonia zostały rozpoczęte od mocnego uderzenia. Już na początku spotkania lekka mżawka zmusiła graczy to bardziej technicznej gry, dzięki czemu widowisko nabrało na jakości. 

W 6. minucie kibice mogli zobaczyć świetną wrzutkę Victora Holgado Diaza, który niczym Iniesta dostarczył futbolówkę wprost na głowę Pawła Krysy. Mimo znacznej przewagi Sollersów, zawodnicy z KG LEGAL mieli swoje szanse, ale wyśmienita gra Mati Jaje-Mierzyńskiego, który był jak ściana dla Legalistów. Mimo świetnej gry golkipera, świetną akcją popisał się duet Grochowski-Zawistowski, którzy wykorzystali złe ustawienie drużyny Sollers Consulting. Piękne podanie Marcina, które przeszło przez dwie linie zawodników to był prawdziwy majstersztyk. Czapki z głów! Po takim ciasteczku Patrykowi Grochowskiemu nie pozostało nic więcej, niż wpakować piłkę do siatki z najbliższej odległości.

Podrażnieni Konsultanci nie chcieli pozostawić tej sytuacji bez odpowiedzi. Bardzo dobrą grą w środku pola popisywali się zarówno wspomniany wcześniej Victor, ale również Michał Kępa, którzy zdominowali przeciwników na tym obszarze boiska. Wejście Huberta Pietrasa w drugiej połowie, spotkało się z ogromną radością kibiców, ponieważ na placu gry zameldował się obecny król strzelców rozgrywek ELIT VI Ligi. Prawnicy bronili się ze wszystkich sił i próbowali odeprzeć ataki rywali. Beniaminek podczas bronienia stawał się monolitem, czego dowodzi akcja z 26. minuty, gdy najpierw świetną okazję wybronił Michał Sowiński, a następnie obrońca Granatowych wybił piłkę z linii bramkowej!

W 32. minucie spotkania, gwiazda „Sollers” Hubert Pietras zaznaczył swoją obecność w protokole meczowym, gdy idealnie obsłużył Andrzeja Niedźwiedzia. Następnie lider kwalifikacji strzeleckiej rozgrywek wziął ciężar drużyny na swoje barki. Najpierw wykończył drużynową akcję, aby minutę później wykorzystać rzut karny po faulu Krawczyka. Jedenastka wykonana w stylu Roberta Lewandowskiego, czyli spokojny rozbieg i prawy dolny róg. W 36. minucie po wymianie kilku podań w środku boiska, piłka znowu trafiła do Huberta, który przez cały mecz był najaktywniejszym graczem. On zaś w swoim stylu, okiwał dwóch obrońców i podał na pustą bramkę do Marcina Kubika, któremu nie pozostało nic innego niż wpakowanie futbolówki do bramki  z najbliższej odległości. Wygrana Sollers Consulting spowodowała, że są jedyną drużyną w ELIT VI Lidze, która schodziła niepokonana po wszystkich 4 meczach! Ten fakt zasługuje na uznanie, a kibice mogą w pozytywnych barwach podziwiać grę swoich ulubieńców.

 

Plusy:
- gra środka pola Sollers Consulting, która nie pozwoliła rywalom na więcej
- popisowa gra Huberta Pietrasa, który staję się naturalnym liderem drużyny
- walka do samego końca i bohaterskie obrony zespołu KG LEGAL
- gra Michała Sowińskiego na bramce kilkukrotnie uratowała zespół Prawników od straty gola

 

Minusy:
- słaba skuteczność oraz oddanie inicjatywy w II połowie drużyny Legalistów

 

Zawodnik meczu: Hubert Pietras [SOLLERS CONSULTING]
Umocnił się na pozycji lidera kwalifikacji strzelców rozgrywek strzelając hattricka oraz zanotował dwie ważne asysty. Człowiek orkiestra!

 Zawodnicy:


KG LEGAL
Imię i nazwisko    Gole  Asysty  Faule  Obrony   
Kamil Dąbrowski  
Konrad Krawczyk   1  2 
Michał Sowiński   25 
Patryk Grochowski   1  2 
Tomasz Rdzeniak  
RAZEM:   1 1 4 25
SOLLERS CONSULTING
Imię i nazwisko    Gole  Asysty  Faule  Obrony   
Andrzej Niedźwiedź   1  1  1 
Hubert Pietras   3  2  1 
Marcin Kępa  
Marcin Kubik   1  1 
Mati Jaje-Mierzyński   5 
Michał Średnicki  
Paweł Krysa   2 
Victor Holgado Diaz   2 
RAZEM:   7 6 2 5