CHEIL 3:9 SOLLERS CONSULTING

Sezon: Wiosna 2018
Data spotkania: 16.04.2018, poniedziałek 20:50
Wynik: 3:9
Wynik do przerwy: 1:5
Nieudany debiut

Zaczynająca swoje występy od najniższego szczebla drabinki reprezentacja CHEIL w swoim pierwszym meczu stawiła czoła spadkowiczowi z ELIT V ligi - SOLLERS CONSULTING.

 

CHEIL miało szansę wykorzystać element zaskoczenia, bo Doradcy nie wiedzieli czego mogą się po nich spodziewać. Niestety, Marketingowcy nie byli jeszcze zgrani. W pierwszej połowie wypadałoby dorzucić do tego jeszcze trochę skuteczności, bo wcale nie brakowało efektownych akcji, na przykład „dziura” założona przez Pawła Wędrowskiego czy niebezpieczna główka Piotra Sieluka. Obydwie te akcje miały dwie wspólne cechy: pachniały golem, ale na zapachu się skończyło. Ciekawie było natomiast podczas drugich 20 minut, kiedy Kreatywni dokonali zmiany między słupkami. W pole wszedł Marcin Broda i strzelił dwie bramki. Na uwagę zasługuje gra Piotra Sieluka i Marcina Jurkiewicza: to oni mieli najwięcej pracy z przodu, wygrali sporo pojedynków główkowych. 

 

SOLLERS CONSULTING nie dało się zwieść nowemu zespołowi i pokazało, że ELIT VI Liga to dla nich nie pierwszyzna. Widać było ewidentnie lepsze zgranie, niż u przeciwników, jednak Doradcy również dopuścili się kilku błędów komunikacyjnych. Wygrywaliby dużo wyżej, jeżeli większy odsetek podań prostopadłych trafiał do adresata. Mimo to Granatowi wypracowali sobie dużą przewagę w pierwszej połowie (5:1) i podczas ostatnich 20 minut mogli sobie pozwolić na wiele cofnięć do bramkarza, trzymając tym samym Marketingowców na dystans. Grę z przodu napędzał Hubert Pietras, który prędkością biegu pasuje do wyższych lig - obrońcom Kreatywnych rzadko udawało się go zatrzymać. 

 

Plusy:
- Mądra gra Doradców: Granatowi wypracowali sobie bezpieczną przewagę w pierwszej połowie a w drugiej szanowali piłkę i jak najdłużej trzymali ją przy nodze
- Zaskakująca zmiana Marketingowców: Marcin Broda zdjął rękawice i od razu strzelił dwie bramki - może powinien grać w polu od pierwszej minuty?

 

Minusy:
- Problemy ze skutecznością CHEIL: przez cały mecz potrafili tworzyć niezłe sytuacje, Piotr Sieluk i Marcin Jurkiewicz dobrze radzili sobie z przodu, jednak ciągle brakowało wykonczenia

 

Zawodnik meczu: Hubert Pietras [SOLLERS CONSULTING]
Hat-trick, asysta, imponująca prędkość biegu - motor napędowy Doradców. Zawodnicy:


CHEIL
Imię i nazwisko    Gole  Asysty  Faule  Obrony  Samobóje   
Adam Pielach   1 
Jakub Prystrom    
Marcin Broda   2   
Michał Jurkiewicz   1   
Oskar Kobierecki    
Paweł Wędrowski    
Piotr Sieluk    
RAZEM:   3 0 0 0 1
SOLLERS CONSULTING
Imię i nazwisko    Gole  Asysty  Faule  Obrony   
Andrzej Niedźwiedź   1 
Hubert Pietras   4  1 
Marcin Kępa  
Marcin Kubik  
Mateusz Łagód  
Mateusz Trzepiński   1 
Mati Jaje-Mierzyński   11 
Paweł Krysa   2  1 
Paweł Suchecki  
RAZEM:   8 2 0 11