Eventy Piłkarskie

ELIT Winter Cup 2016

ELIT Winter Cup 2016 - Warszawa 2016

W pierwszą niedzielę Nowego Roku, mroźną przedpołudniową porą rozpoczął się turniej Noworoczny ELIT Winter Cup 2016. Wystąpiło w nim osiem składów, głodnych futbolu w ciekawym wydaniu i towarzystwie. Aby było nieco bardziej zabawnie – firmowe drużyny – otrzymały pieszczotliwe nazwy. Każda rozegrała po pięć meczów, trzy w fazie grupowej oraz dwa w fazie pucharowej.

Więcej

PLK Cup 2015

PLK Cup – Warszawa 2015

3 października 2015 osiemnaście drużyn pracowników oraz kooperantów Grupy PKP z: Gdyni, Opola, Olsztyna, Łodzi, Rzeszowa, Szczecina, Siedlec, Wałbrzycha, Wrocławia oraz Warszawy, stanęło do rywalizacji o tytuł Mistrza Polski PKP PLK w piłce nożnej w 2015 roku. Pięknie przystrzyżona murawa, świetnia pogoda oraz nietuzinkowa atmosfera sprawiły, że uroczysta kolacja trwała jeszcze o godz. 18:00. Na najlepsze drużyny czekały puchary, statuetki i nagrody rzeczowe NIKE. Dziękujemy za wspaniałe zawody i do zobaczenia za rok!

Więcej

Turniej finałowy MSHP Cup – Sulejówek 2015

MSHP Cup – turniej finałowy Sulejówek 2015

10 września 2015 dwanaście najlepszych drużyn reprezentujących markety MEDIA MARKT i SATURN Planet z: Chorzowa, Elbląga, Katowic, Krakowa, Lublina, Łodzi, Nowego Sącza, Olsztyna, Piotrkowa Trybunalskiego, Szczecina oraz Warszawy stanęło do rywalizacji o tytuł Mistrza Polski MSHP w piłce nożnej w 2015 roku. Na wszystkie drużyny czekały puchary, statuetki i nagrody rzeczowe NIKE. Najlepszy okazał się zespół z Chorzowa. Serdeczne gratulacje i do zobaczenia za rok!

Więcej

ELIT Summer Cup 2015

III ELIT Summer Cup Warszawa 2015

23 sierpnia 2015 10 biznesowych reprezentacji wzięło udział w dorocznym turnieju o puchar ELIT SPORT. Po czterech godzinach zmagań zwyciężył zespół POCKETBALL.pl, pokonując w finale La Furia. III miejsce przypadło tym razem ekipie PANDORA. Czarnym koniem imprezy okazali się gracze IRGiT TGE, którzy po heroicznych starciach awansowali z wyrównanej grupy. Gratulacje i do zobaczenia za rok!

Więcej

Wake Summer Cup 2015

I Wake Summer Cup Chełm 2015

16 sierpnia 2015 10 „dzikich drużyn” z miasta Chełm na Lubelszczyźnie wzięło udział w I turnieju mini piłki nożnej plażowej o puchar wójta Gminy Chełm Żółtańce. Po sześciogodzinnych zmaganiach nad urokliwym jeziorem zwyciężył zespół „Michały – jeden duży, drugi mały”. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za wspaniałą zabawę!

Więcej

MSHP Cup – Elbląg 2015 – turniej eliminacyjny

MSHP Cup – turniej eliminacyjny Elbląg 2015

16 czerwca 2015 11 drużyn z: Elbląga, Gdyni, Krakowa, Marek, Piotrkowa Trybunalskiego, Płocka, Poznania, Słupska, Szczecina i Warszawy rywalizowało o kwalifikację do turnieju FINAŁOWEGO MSHP Cup 2015. W interesującej potyczce na podium wskoczyły drużyny z Elbląga, Szczecina i Piotrkowa Trybunalskiego, zapewniając sobie grę we wrześniowych finałach. Podczas całodniowego turnieju na uczestników imprezy czekał pyszny poczęstunek.

Mistrzostwa w Piłce Nożnej PIT-RADWAR 2014

Mistrzostwa w Piłce Nożnej PIT-RADWAR Warszawa 2014

30 listopada 2014 cztery wydziałowe drużyny rywalizowały o tytuł mistrza PIT-RADWAR w halowej piłce nożnej. Rywalizacja toczyła się w bardzo przyjaznej atmosferze, na zasadach futsalu. Podczas całodniowego turnieju na zawodników czekały ciekawe konkursy piłkarskie, nagrody oraz obfity poczęstunek. Zespół ELIT SPORT zapewnił obsługę sędziowską, konferansjerską oraz multimedialną.

Więcej

MSHP Cup 2014

MSHP Cup turniej finałowyWarszawa 2014

18 września 2014 12 najlepszych drużyn z: Białegostoku, Katowic, Krakowa, Łodzi, Marek, Opola, Piotrkowa Trybunalskiego, Słupska, Warszawy, Zabrza; rywalizowało o tytuł Mistrza Polski MSHP. W bardzo wyrównanej i ciekawej rywalizacji najlepszy okazał się zespół z Media Markt Kraków I zwyciężając zespół z Marek. Podczas całodniowego turnieju na zawodników i gości czekał obfity poczęstunek.

Więcej

ELIT Summer Cup 2014

II ELIT SUMMER CUP Warszawa 2014

08 września 2014 12 firmowych reprezentacji przystąpiło do rywalizacji w cyklicznym turnieju o okazały puchar ELIT SPORT. Zwyciężył zespół BAYER pokonując w pasjonującym finale, wielką niespodziankę zawodów – zespół X-TRADE BROKERS. GRATULUJEMY mistrzom, pokonanym oraz do zobaczenia na kolejnym turnieju!

Więcej

Antalis Cup 2014

ANTALIS CUP Warszawa 2014

30 sierpnia 2014 w sobotnie przedpołudnie 4 narodowe reprezentacje firmy ANTALIS przystąpiły do współzawodnictwa. Wśród gościliśmy drużyny z: Czech, Polski, Słowacji i Węgier. Zwyciężył zespół Węgier pokonując zespół ze Słowacji. Podczas całodniowego turnieju na zawodników i gości czekał obfity poczęstunek.

Więcej

X Annual Baltic Diplomatic Football Cup

X Annual Baltic Diplomatic Football Cup Warszawa 2014

24 maja 2014 na stadionie Agrykoli w Warszawie, odbył się międzynarodowy turniej Ministerstw Spraw Zagranicznych sześciu nadbałtyckich krajów. Spośród reprezentacji: Danii, Estonii, Finlandii, Litwy, Łotwy i Polski, najlepszą okazał się zespół biało-czerwonych w finale pokonując Finów 3:2. Kuba Strugacz z zespołu ELIT SPORT miał przyjemność prowadzić obsługę spikersko-komentatorską tego wydarzenia.

VI Ogólnopolski Dzień Marzeń fundacji Mam Marzenie

VI Ogólnopolski Dzień Marzeń fundacji Mam Marzenie

17 maja w Szkole Podstawowej nr 341 przy ulicy Oławskiej 3 w Warszawie, odbyła się wielka impreza rodzinna, której celem była zbiórka datków dla dzieci chorych na raka. Wśród atrakcji było m.in. tworzenie „ściany marzeń”, malowanie twarzy, zamek do skakania, pokazy naukowców, magików i clownów i wiele więcej. Zespół ELIT SPORT charytatywnie wspomógł Fundację w organizacji meczu piłkarskiego – Polskie gwiazdy vs Reprezentacja FMM.

ELIT Summer Cup 2014

FIFA World Cup Trophy Tour Warszawa 2014

W dniach 27-29 kwietnia 2014 przybył do Warszawy puchar Świata w Piłce Nożnej. Patronem tego wydarzenia  – FIFA World Cup Trophy Tour była Coca Cola. Impreza kulturalno-sportowa odbyła się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie i zgromadziła wiele atrakcji, które zobaczyło ponad 10 000 osób. Zespół ELIT SPORT odpowiedzialny był za obsługę stacji sportowych oraz prowadzenie konkursów piłkarskich. Obsługę konferansjerską przeprowadził Jakub Strugacz.

Więcej

Mistrzostwa w Piłce Nożnej Bumar ELEKTRONIKA 2013

Mistrzostwa w Piłce Nożnej Bumar ELEKTRONIKAWarszawa 2013

W sobotę 30.11.2013 na hali OSiR Praga przy ul. Siennickiej 40 w Warszawie, odbyły się Mistrzostwa w Piłce Nożnej Bumar ELEKTRONIKA 2013. Jest nam miło, że w trakcie oraz po zakończeniu tej udanej imprezy, zespół ELIT SPORT, który zadbał o profesjonalną obsługę sędziowsko - konferansjerską, zebrał bardzo pochlebne opinie.

ELIT Summer Cup 2013

I ELIT SUMMER CUP Warszawa 2013

07 września 2013 12 firmowych reprezentacji przystąpiło do rywalizacji w Iwszym, historycznym turnieju o okazały puchar ELIT SPORT. Zwyciężył zespół DEUTSCHE BANK pokonując w wyrónanym finale, – zespół OUTBOX. GRATULUJEMY mistrzom, pokonanym oraz do zobaczenia na kolejnym turnieju!

Więcej