Sport - Zdrowie - Sukces w pracy

ELIT SPORT to organizator Piłkarskich Rozgrywek dla Biznesu oraz kompleksowej usługi piłkarskiej na terenie Warszawy. Działamy z miłości do zdrowego i harmonijnego stylu życia, piastując zasadzie "w zdrowym ciele, zdrowy duch" ! Wykorzystując zdobytą wiedzę i doświadczenie z dziedzin sportu, rekreacji i animacji, tworzymy dla pracowników firm i instytucji biznesowych, unikatową usługę sportową najwyższej jakości.

Profesjonalnie przygotowane zajęcia piłkarskie zorganizowane są w najdogodniej zlokalizowanych obiektach sportowych stolicy. Świetnej jakości sztuczna trawa, zaplecze sanitarne oraz podgrzewany balon w okresie jesienno-zimowym zapewniają komfortową grę przez cały rok. Odbywające się raz w tygodniu zajęcia, od poniedziałku do czwartku w godz 19:00 - 22:30, dostosowane są do indywidualnych potrzeb i realizują określone cele:

 - poprawiają kondycję fizyczną

 - podwyższają wydolność

wprowadząją elementy zdrowej rywalizacji

równocześnie:

 -  poprawiają samopoczucie psychofizyczne

-   zapewniają solidną dawkę pozytywnych emocji

-   dostarczają cenne kontakty biznesowe

-   reklamują markę i produkty Państwa firmy

Pasjonaci futbolu - to my!

Cechuje Nas duża wiedza merytoryczna, maniery godne naśladowania i wysoka kultura pracy. Nowoczesne spojrzenie na futbol, świeże pomysły organizacyjne oraz wyjątkowa atmosfera piłkarskiego święta to Nasze niezaprzeczalne atuty. Największą chlubę stanowią jednak Nasi pracownicy.

- sędziowie piłkarscy – ściśle wyselekcjonowani arbitrzy, wielokrotnie sprawdzani w rozgrywkach ligowych i turniejowych. Głównie są to absolwenci AWF, PW i UW, od najmłodszych lat związani ze sportem wyczynowym.

- obsługa techniczna i medyczna – fascynaci piłkarscy, lubujący się w statystykach i nie szablonowym opisie wydarzeń boiskowych. To dzięki nim wiemy m.in. ile zawodnik popełnił fauli, strzelił goli lub kiedy asystował kolegom.

- animatorzy – ludzie do sportowych zadań specjalnych. Są wśród nich animatorzy czasu wolnego, instruktorzy, trenerzy.

Zespół ELIT SPORT napędza pomysłami i doświadczeniem charyzmatyczny Jakub Strugacz - menadżer, organizator sportu, animator, konferansjer.
To absolwent dziennych studiów warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego i John Moores University w Liverpoolu, a także dyplomowany menadżer sportu. Od 10 roku życia związany z klubem MKS "Pogoń" Siedlce, po przybyciu na studia epizodycznie z KS Łomianki. W trakcie studiów zdobył wiedzę merytoryczną oraz liczne uprawnienia instruktorskie dyscyplin drużynowych (piłka nożna, piłka ręczna, siatkówka) i indywidualnych (gimnastyka, pływanie, lekka atletyka). Ukończył roczny kurs masażu, pracując m.in. z piłkarzami III ligowego klubu RKS „Gwardia” Warszawa. Zbierał cenne doświadczenie w ośrodkach sportowo-turystycznych USA: Wisconsin Dells i Atlantic City. Po ukończeniu akademii, przez 14 miesięcy pracował na wyspach Grecji i Hiszpanii: Kreta, Kos, Fuerteventura, Teneryfa. Od 2007 roku rozpoczął działalność sportowo – eventową, konsekwentnie zdobywając uznanie wymagających klientów i agencji. Wyróżniają go wysokie umiejętności komunikacyjne oraz nietuzinkowa osobowość. Jego domeną jest obsługa konferansjerska eventów sportowych w języku polskim i angielskim. Czynny propagator aktywnego i zdrowego stylu życia, gorąco wierzy, że sympatycy futbolu dadzą sobie szansę poczuć się jak prawdziwe gwiazdy sportu.

Zaufaj Nam i przekonaj się, że Łączy Nas Futbol!

Do zobaczenia na zielonej murawie !
Jakub Strugacz